Son Tweetiniz Ne Olurdu? – MİM-

Mart 22nd, 2014

Gündem  meşgul malum. Peki olayı eğlenceye çevirelim dedim bende. Fikir Mss. Nefertiti’ye ait aslında. Bunu isterseniz diğer sosyal ağlarada yayabilirsiniz. Yani düşünsenize biz Koreseverler için Tumblr’ın yasaklı olması büyük bir sıkıntı olurdu. Yasaklar hep tatlıdır ve her yasak delinmek üzere yaratılır. Öyleyse hadi başlayalım :)

Benim son Tweetim ne olurdu: Oldu o zaman görüşürüz…

Son Facebook Mesajım: Mark beni unutma olur mu? :)

Tumblrda bakacağım son resim: Gong Yoo’nun six packlerinin olduğu bir resim olurdu. Madem son kez bakıyoruz değsin değil mi? :)

Çok basit ama öyle söyleyecek özlü sözlerim, Twitterdan takip ettiğim idollerim falan yok. Hımmm bilemedim…  Sizin son Tweetiniz ne olurdu/olacak?

Bunu mim yapıyor, önce Miss. Nefertitiye sonra Mikot Kıza paslıyorum :)

 

8 Responses to “Son Tweetiniz Ne Olurdu? – MİM-”

 1. Mikal Zia dedi ki:

  kajgfjhasdgfha ölecen hala six pack düşünüyon la fea. fekat iyi fikir olmuş mim. yazacam galiba :3

 2. La Fea dedi ki:

  Tabii ki :) Horoz ölür gözü çöplükte kalır misali :)

 3. Syhn dedi ki:

  son ne yazardım bilmiyorum da, herkese keşke bi gün önce kapansaydı diyorum :) iyi ayrılmadık twitterla:)
  bi de habşre imdi açık olsaydı şunu yazardım bunu yazardım diyorum sanki hiç çıkmıyormuşum gibi, bazı günler aklıma gelip bakmıyordum bile oysa :)

  • La Fea dedi ki:

   Seyhan: Ya kör ölünce badem gözlü oluyormuş demek :) Twitter eminim yakında dönecek, o zaman aranızdaki sorunları çözersiniz inanıyorum :) Bu arada kurucusunun resmine ilk kez baktım adam hoşmuş sanki ha ha ha :D

 4. nalankya dedi ki:

  merhaba sayfanızı sürekli takip ediyorum. kore dizilerine ilginizi bildiğim için şu an yayınlanan emperess ki isimli diziyi izlemenizi rica ediyorum.yorumlarınız çok hoşuma gidiyor.. dizide türklerede yer vermişler çok ilginç bir konusu var eğer izlerseniz yorumlarınızı burada okumayı çok isterim.sevgilerle..

  • La Fea dedi ki:

   İzlemek ve yazmak istediklerim o kadar birikti ki. Teşekkür ederim aklıma yazdım bu diziye de izleyeceğim vakit bulduğumda :)

 5. nalankya dedi ki:

  teşekkür ederim :)

Leave a Reply