Mutlu Yıllar

Aralık 31st, 2014

 

Bloguma uzun zamandır yazı girişi yapmadığımın farkındayım. Mazeretim var ama iş buldum :) Bu sefer kalıcı gibi görünüyor. Çok büyük bir sorun olmazsa önümüzdeki uzun yıllar boyunca buradayım. Yani uzun yıllar yaşayacağımı varsayıyorum tabii :p Yeni yıl hepinize sağlık, huzur, mutluluk AŞK getirsin. Dizilerde gördüğümüz o mükemmel ikinci adamlar karşınıza çıksın ve bir kez olsun esas oğlanlarını tahtını elinden alsın :) Hala bekliyor ve hala okuyorsanız teşekkür ederim. Ben 2015’te de buralarda olmayı planlıyorum. Söz bu sefer daha sık uğramaya blog yazmaya gayret edeceğim. 2015 ümit ettiğiniz bütün güzellikleri beraberinde getirsin. 

SEVGİLER….

8 Responses to “Mutlu Yıllar”

 1. BURCU dedi ki:

  SİZİNDE YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.YENİ İŞİNİZ HAYIRLI OLSUN,HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN :)

 2. seçil dedi ki:

  hayırlı olsun. ne güzel temennilerde bulunmuşsun.Mutlu seneler :)

 3. meryem dedi ki:

  Sevgili La Fea,

  Yeni yılın hayırlı olsun. :) Yeni işin de hayırlı ve bereketli kazançlar getirsin. Senin adına çok sevindim. Uzun zaman yazmamanın sebebinin böylesine güzel bir mazereti olması çok sevindirici :) çok fazla yorum bırakmasam da sıklıkla bakıyorum bloguna. Kendine çok dikkat et.

  • La Fea dedi ki:

   Meryem çok teşekkür ederim. Amin inşallah :) O kadar çok yazmak istiyorum ki gün içinde ama fırsat bulamıyorum akşama da enerjim kalmıyor. Ama izlediklerimi paylaşmak istiyorum. Az yorumcum var ama iyi yanı hepsini tanıyorum :) Yeniden teşekkür ederim. Sen de kendine dikkat et.

 4. Fatma Çakır dedi ki:

  Merhabalar,
  Ara sıra girip bakıyorum ama hep mutlu yıllar resmi karşılıyor beni.
  Umarım iyisinizdir ve yakında yazmaya devam edersiniz.
  sevgilerimle…

  • La Fea dedi ki:

   Fatma iyiyim çok teşekkür ederim. Taslaklarda bekleyen yazılarım var. Ama bir türlü başına geçemedim bilgisayarın. Söz dönüşüm muhteşem olacak :D

Leave a Reply